Kontakta oss!

 

Åf-karta-2017.png

Här finns kontaktuppgifter till alla våra säljare och orderkontor.

 

1. REGION NORD

    Säljare: Daniel Lundqvist

    Telefon: 0708-82 90 68

    daniel.lundqvist@euromaster.com

 

 

 

 

 

2. REGION STOCKHOLM

    Säljare: Daniel Winholm

    Telefon: 0727-22 84 05

    daniel.winholm@euromaster.com

 

 

3. REGION MITT

    Säljare: Martin Jansson

    0727-20 01 77

    martin.jansson@euromaster.com

 

 

Säljare: Peter Hemström

0703-82 90 19

peter.hemstrom@euromaster.com

 

4. REGION VÄST

    Säljare: Torbjorn Jonsson

    Telefon: 0703-15 67 80

    torbjorn.jonsson@euromaster.com

 

 

Säljare: Markus Nyström

0703-67 90 41

markus.nyström@euromaster.com

 

5. REGION ÖST

    Säljare: Johan Almroth

    Telefon: 0705-44 69 95

    johan.almroth@euromaster.com

 

 
 

1. REGION SYD

    Säljare: Tomas Asplund

    Telefon: 0708-82 90 91

    tomas.asplund@euromaster.com

 

 

 

Säljare: Leif Björck

0705-91 13 10

leif.bjorck@euromaster.com

 

 

Vid felaktig information var god kontakta
För återförsäljare: /privat/dack/tjanster/tidsbokning /privat/privat_systemsida/logga_in_2

Logga in

Tidsbokning

Vid bokning eller ombokning av ditt däckbyte behöver du först välja verkstad. Det gäller även om du redan fått en tid hemskickad för däckbyte.

Välj verkstad

För privatkunder

Här kan du som privatkund handla däck och se dina tidigare köp.

Handla online